Magiczny Świat
magicznyswiat.blog.interia.pl
Notki
Po przerwie znowu ja-Alex!!!!! 2006-06-28
Hej!!!! Ja na bardzo krótko bo naprawde nie mam czasu!!!!!! Prosił mnie Sao Paulo żebym opisała Cho Chang. Więc opiszę. MOIM ZDANIEM oczywiście.  Postać Cho Chang niestety mi się nie podoba. Jest, że tak powiem flegmatyczna czyli nudna. Po za tym źle postępowała z Harrym. Rozumiem, że była w rozterce ale żeby ryczeć w dzień Walentynek i przypominać te okropne sceny z Cedrikiem dla Harrego to przesada!!!! Cedrik umarł tak się stało i to się nie odwróci więć nie powinna mówić o tym wszystkim Harremu ponieważ w ten sposób daje mu do zrozumienia, że Cedrik podobał się jej bardziej od Harrego.  Wogle jest ogólnie taka niezbyt, zmienia chłopców jak rękawiczki. Ale kończe bo się rozpisałąm.
papapappa
Alex

WAKACJE!!!!!!!! 2006-06-25
Hej!!!!! W notce poniżej są podane tytuły książki Harry Potter 7, jakie krążyły po internecie. Oczywiście prawdopodobnie będzie to Harry Potteri piramidy formantu ale chciałabym abyście w komentarzach pod tą notką którą teraz piszę napisali, który tytuł podoba wam się najbardziej. A co do adresy e-mailowego J.K. Rowling o który prosił mnie jeden z odwiedzających bloga, wciąż jestem w poszukiwaniach, ponieważ chcę aby był on prawdziwy a nie fałszywy. Pozdrawiam.
papapapap
Alex
1)Przypominam o konkursie!2)Co o tym wszystkim myślicie? 3)Harry Potter7 2006-06-24
1) Hej! Po pierwsze przypominam wszystkim o naszym konkursie na POTTERMONTAŻ. Zasady kilka notek niżej. Przysyłajcie prace!!!!!!!

2)Chcę was wszystkich którzy nas odwiedzacie, spytać co sądzicie wogóle sądzicie o naszym blogu. Napiszcie to w komentarzach pod tą notką.


3) Jeden z odwiedzających bloga prosił aby go zawiadomić o tytule siódmej części Harrego Pottera. Tak jak mówiła moja współzałożycielka najprawdopodobniej książka będzie nosić tytuł ,,Harry Potter i piramidy formantu". Ale na stronach znalazłam inne dziwne tytułu takie jak:

,, ........... i Tajemnica Centaura"

,,.............i Złoty rydwan"

,,............. i Laboratorium alchemika"

Jednak jak powtarzam najprawdopodobniej będzie to Harry Potter i piramidy formantu"
Alex
Hejka! 2006-06-23
Nie mam zabardzo czasu ale coś wam napiszę bo coś trzeba. Jak się dowiedziałam J.K. Rowling otrzyma szóstego lipca doktorat za szczególne włączenie się do prac badaniowych nad  stwardnieniem rozsianym. Myślę, że Rowling szczególnie włączyła się w tą pracę ponieważ jej matka w wieku czterdziestu pięciu lat umarła właśnie na stwardnienie rozsiane. Niestety nie właśnie dlatego nie mogła zobaczyć sukcesu Jo, w który po jakiejś części się przyczyniła, wpajając małej Rowling miłość do książek. GRATULUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PIERWSZY OFICJALNY PLAKAT FILMU ,,Harry Potter i Zakon Feniksa" 2006-06-22

Hejka!!!!!!!!! Przedstawiam wam PIERWSZY OFICJALNY PLAKAT FILMU ,,HARRY POTTER I ZAKON FENIKSA". (wersja angielska). Moim zdaniem jest trochę.....dziwny ale może rozdzielczość tak sprawia.....Ok nie będę już pisać tylko oglądajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Harry dojrzał jeszcze bardziej...:)ALEX

Stanislav Ianevski 2006-06-21

Stanislav urodził się w Sofii(Bułgaria), 16 maja 1985r. Film pt."Harry Potter i Czarna Ognia" był jego debiutem aktorskim, a rolę(Wiktor Krum) dostał poprzez złoszenie się na casting. Ianevski gra Wiktora Kruma, sławnego zawodnika Quiditcha, reprezentanta Durmstrangu i pierwszą poważną miłość Hermionny. Jak sie okazało ten młody Bułgar, w życiu prywatnym nie odbiega zbytnio od zagranej przez siebie roli. Stanislav podbija serca wielu fanek i jest także reprezentantem Bułgarii w piłce nożnej.

mCone

POMNIK DUMBLEDOR'A 2006-06-21

Według  www.wizardnews.com
 w jednym z miasteczek irlandzkich miał zostać wzniesiony pomnik Richarda Harrisa(który grał Albusa Dumbledora w pierwszym i drugim filmie o Harry'm Potterze). Niestety pomysł ten został odrzucony przez mieszkańców, bo ich zdaniem miasto zostałoby oblężone przez turystów. Manuel di Lucia - autor projektu stwierdił, że postawić ten pomnik w Kilkee, by uczcić pamięć aktora, który bardzo często przebywał tam.mCone

SEAN BIGGERSTAFF 2006-06-20

Na życzenie jednej z fanek, która odwiedza naszego bloga, przedstawiamy SEANA BIGGERSTAFFA!!! (Oliver Wood)

Sean urodził się 15 marca 1983 r. w Glasgow(Szwecja), w Wielkiej Brytanii. Pochodzi ze zwykłej rodziny. Jego ojciec jest strażakiem, a matka - pracownikiem socjalnym. Jego pierwsze 7 lat życia jak sam mówi, upłynęło bez większych wydarzeń. Może oprócz krótkotrwałego zauroczenia Michaelem Jackson'em. W wieku 7 lat, postanowił zostać aktorem i dołączył d grupy teatralnej w Maryhill. Należał do niej przez 5 lat. Swoją pierwszą poważną rolę dostał jako dziesięciolatek. My najbardziej znamy go z filmów o Harry'm Potterze, w którym zagrał Olivera Wooda.

ZNAK HARRY'EGO POTTERA 2006-06-19
16 czerwca, o godz.7:30 na niebie nad Nowym Jorkiem, ukazał się dziwny widok. Znak na niebie, w kształcie... BLIZNY HARRY'EGO POTTERA!!! Zdjęcie to zrobił Asafa, który w sumie nie jest fanem Harry'ego, ale postanowił uwiecznić ten cud. Wiadomośc ta pochodzi ze strony www.harrypotter.org.pl

Hogwart zrobiony z zapałek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2006-06-18
Dowiedziałam się ze źródła www.harrypotter.org.pl o zrobionym z zapałek zamku ,,Hogwart" . Zużyto ponad pół miliona zapałek a robiony był aż przez trzy lata!!!!!!!!! W grudniu będzie wystawiony w hiszpańskim muzeum!!!!!! Niżej możecie ć zdjęcia owego zamku. Po za tym serdecznie dziękuję stonie www.harrypotter.org.pl za to, że istnieje i za bardzo ciekawe informację. :):):)

 W całej swojej okazałości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Widok na Hogwart z lotu ptaka:):):):):):):):):):):):):):):):):)
( z lotu feniksa) :):):):)


 A to piękne i precyzyjnie wykonane wieżyczki(tak mi się zdaję że Gryffindoru)
 A to równie piękna perspektywa zamku...tak jakby troszkę z dołu....:):):):)


Papapapapapapapapa ALEX
PISZCIE I PRZYSYŁAJCIE!!!! 2006-06-17
Hej! Od dzisiaj możecie przesyłać swoje e-maile- opinie, prace konkursowe i inne takie rzeczy na nowy e-mail blogu. Ten który podałam w notce o konkursie także jest aktualny ale na niego przesyłajcie tylko prace konkursowe!!A więc do dzieła przysyłajcie e-maile na nowy adres!!!!
CZEKAM
magicznyswiat@poczta.onet.pl 

PRZYPOMINAM  RÓWNIEŻ O KONKURSIE!!!!

papapppapappapppaap
Alex
Witam!!!!!!!!!!!! 2006-06-16
Hej!!!! Jest już ranek więc piszę coś dla was i wklejam:):):).
Wielu ludzi ma bzika na punkcie Harrego Pottera i chwali wszystko co z nim związane. Tym razem ktoś wydrukował banknoty z wizerunkami postaci z Harrego Pottera. Są bardzo ładne tylko na jednym z nich Ron wygląda tak jakby miał zeza.....Ale to nie ważne!!!!!! Liczy się to że jest na tym banknocie!!!!!!!!
A propo.....czy wiecie, że w jednym mało znanym kraju pieniądze z wizerunkiem Harrego Pottera, są PODOBNO prawnym środkiem płatniczym?? Ciekawe.........
Za równo tydzień WAKACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam wszystkich Potteromaniaków
ALEX:):):):):):):):):):):):)
PRZYPOMINAM O KONKURSIE!!!!!!!!!!!!!!!!          TRZY NOTKI PONIŻEJ!!!!!!!!!!!!!!!!                                                                                       
2006-06-16 KONIEC :):):):):):):):):):):):):)

WITAM!!!!! 2006-06-14
Jeszcze raz przypominam o konkursie!!!!!(dwie notki poniżej)
Chcę ostrzec wszystkich, o krążących po internecie spamowych e-maili, które zawierają kłamliwe informacje na temat castingu do Księcia półkrwi....... E-maile powiadamiają przypadkowe osoby, że zostali wybrani do roli w filmie HPiKP ale muszą zapłacić $1400 za casting. W ten sposób oszuści zarabiają na ludzkiej naiwności i głupocie. Radzę uważać!!!!!
Druga informacja jest bardzo smutna......Pani Liz Calder - dyrektorka wydawnictwa w Wielkiej Brytani wypowiedziała się na temat książek o Harrym Potterze i o Rowling "Rowling nie napisze żadnej kolejnej książki z
sagi po Harrym Potterze Siódemce. Ale to nie znaczy, że nie będzie pisać dla nas innych książek."...to jest bardzo smutne ale nigdy nie wiadomo co się jeszcze wydarzy. A co do siódmej części to w Wielkiej Brytani może się ona pojawić już w 2007 roku!!!
PRZYPOMINAM O KONKURSIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Harry Potter i książe półkrwi-okładka książki
 Mam nadzieję, że siódma część pojawi się bardzo szybko...nie mogę się doczekać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PRZYPOMINAM O KONKURSIE......I INNE 2006-06-11

Wszystkim chcę przypomnieć o konkursie na naszym blogu. (Notka poniżej). 
A co więcej dowiedziałam się ze źródła www.harrypotter.org.pl , że Staten Island Children's Muzeum wraz z TheLeakyCauldron, organizuje dzień Harrego Pottera. Właśnie dzisiaj 11 czerwca. Będzie można tam zobaczyć takie atrakcje jak: robienie różdżek i złotych zniczów, organizowanie Mistrzostw Świata w Quidditchu oraz dyskusje na temat Harrego Pottera. A co więcej to ciekawego raczej nie ma. Niecierpliwie czekam na wakacje i na wasze prace konkursowe(już jakieś nam przysłali:):):))!!! Fajnie by było gdyby na wakacje pojawił się film lub książka ale to nierealne. PRZYPOMINAM O KONKURSIE!!!!!!!!!!!:):):):):)):):)

Harry Potter i Czara Ognia
Piękna Hermiona...w tle wody morskiej

3....2....1.....START!!!!!!!! RUSZA AKCJA POTTERMONTAŻ!!!!!!!!!!!!!!!!! KONKURS PIERWSZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2006-06-06

Witajcie!!!!! Tu Alex. Wpadłam na pomysł aby zorganizować konkurs!!! Akcja Pottermontaż polega na zmienieniu(mówiąc prostym językiem) zdjęcia. Czyli wybieramy jakieś zdjęcie(tu warunek, ma być ono związane z Harrym lub z aktorami z filmu o Harrym) wklejamy w np. Pointa i robimy wielką przemianę tego zdjęcia. Oto przykłady.(profesjonalne) aż takich nie wymagam ale jeśli ktoś umie to jeszcze lepiej.!!!

 

  Radzę nie oszukiwać i nie ściągać gotowych fotomontarzy z innych stron. Bo wbrew pozorom to wyjdzie na jaw.!!! Po za tym jak ktoś ma sumienie to nawet nie będzie próbował tak zrobić. No a teraz najważniejsza rzecz...NAGRODA!!! I tu muszę niektórych zasmucic ci którzy nie mają własnego bloga lub własnej strony internetowej, nagroda może być dla nich niewielka ale mimo wszystko jakaś będzie.
Po pierwsze: Adres bloga lub strony onternetowej, nagrodzonej osoby znajdzie się w naszej linkowni(zwiększą się dla nich statystyki) Ci co nie mają swojego bloga lub strony, mogą podać adres innego bloga lub strony np. brata, siostry przyjaciółki(tego który im się podoba) i umieścimy go w linkach.
Po drugie: Dodamy specjalną notkę poświęconą osobom które wygrały(umieścimy ich nazwiska lub pseudonimy)oraz wykonane Pottermontarze
Po trzecie: Mam swoje Gadu Gadu i roześlę wszystkim adres bloga lub strony osoby wygranej lub jak wspominałam adres bloga innego/innej stony(na życzenie.)
Po czwarte: Odwiedzę blogi/strony osób wygranych wpiszę się i skomentuję!!:)(jeśli to blog)
Zachęcam serdecznie wszystkich do udziału w tym konkursie. Swoje prace proszę przesyłać na adres e-mailowy(wystarczy pracę umieścić w załączniku i wysłać) proszę również podać swoje nazwisko lub pseudonim, adres strony lub bloga jaki mamy ewentualnie umieścić. Proszę pamiętać prace umieszczamy w załączniku.
A oto adres e-mailowy na który należy przysyłać prace.  mcone@interia.pl 
Czekam!!! Termin bardzo długi!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZDJĘCIA Z PLANU!!!!!!!! ZAKONU FENIKSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2006-06-02
 W prawdzie niezbyt wiadomo gdzie to jest(?) I kto to jest(?) Ale widać szkolny mundurek. Może to scena na błoniach??Wiem jedynie, że zdjęcia zostały zrobione w Szkocji(tam gdzie jest zamek Hogwart.

 To także podobne zdjęcie. No kto to jest na tym zdjęciu....? :P Może to młody Syriusz....?:P
 Piękne widoki gór....chociaż dla takich widoków warto tam pojechać..... A to piękny most...dosyć podobny do tego w Polsce w Stańczykach... WELCOME!!! Czyli Witamy..między tymi napisami możecie zobaczyć ten Z Harrym.DZIEŃ DZIECKA!!!!!!!!!!!! 2006-06-01
Wszystkiego najlepszego!!!!!!!!!! Może ci co tu zaglądają nie są już takimi dziećmi ale w głębi serca zawsze jest się dzieckiem! Jeszcze raz wszystkim ale to wszystkim Potteromaniakom Wszystkiego, potterowskiego, najlepszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Oni niedawno byli tacy mali! Teraz są już dojrzali!
<< Czerwiec 2006 >>
PonWtŚrCzwPiąSobNie
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Statystyki
Liczba osób które odwiedziły mojego bloga:
 
21448
Liczba osób które skomentowały mojego bloga:
 
238
Liczba osób które wpisały sie do Ksiegi Gosci:
 
40
Księga gości
 
Wyszukiwanie
Wyszukaj w tym blogu:
Fraza:
Od kalendarz do kalendarz
 
Oddaj głos na mojego bloga!
Aktualna liczba głosów:
 
1470
Oddaj głos na szablon!
Aktualna liczba głosów:
 
33329
Archiwum
Rok 2015
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczen
Rok 2014
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczen
Rok 2013
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczen
Rok 2012
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczen
Rok 2011
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczen
Rok 2010
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczen
Rok 2009
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczen
Rok 2008
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczen
Rok 2007
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Marzec
Luty
Styczen
Rok 2006
Grudzień
Listopad
Październik
Wrzesień
Sierpień
Lipiec
[ Czerwiec ]
Maj
Kwiecień
Współautorzy
mcone
Zobacz serwisy INTERIA.PL